Category: DEFAULT

 1. Galkree Reply
  Një studim i kryer nga “Brunswick lavoratories”, ka nxjerrë përfundimin se çaji i malit është një pije me shumë vlera për shëndetin tonë. Fillimisht është përdorur në Greqi dhe tashmë njihet për një sërë përfitimesh shëndetësore, duke përfshirë këtu edhe vetitë antioksidante. Përfitimet e çajit të malit Është përdorur që në antikitet, në qytetërimin.
 2. Grolar Reply
  ‘Dua një burrë të qejfit dhe me lekë’, kjo ka qenë kërkesa e Mirandës nga Shkodra sot në emisionin “Aldo Morning Show”. vjeçarja tregoi se, ka qenë dy herë e martuar, por është ndarë, sepse nuk është përshtatur. Ajo tha se, kërkon të martohet, pasi do që të bëjë fëmijë. Për më shumë, ndi.
 3. Nelmaran Reply
  Igor Knežević - Idi, idi srećo moja (Zvezde Granda _ - Emisija 1 - ) Zvezde Granda.
 4. Kajigal Reply
  Rritje e rasteve në 24 orët e fundit, Ministria e Shëndetësisë: Shtohen edhe të shtruarit në spital, tetë në terapi intensive.
 5. Samutaur Reply
  Ministri në Detyrë i Shqipërisë për Evropën dhe Punët e Jashtme Gent Cakaj, zhvillon takime me udhëheqës të Malit të ZiAuthor: Ali Salaj.
 6. Nelkis Reply
  Janë disa fjali që pavarësisht se sa të pafajshme apo të paqëllimshme mund të duken, është e pamundur të mos na acarojnë. Kjo sepse, në ato momente personi që po na i thotë është thjesht i qetë, aq sa fillon dhe irritohesh nga qetësia e tij.
 7. Dolkree Reply
  Jun 20,  · AFRIM IMAJ. Jo rastësisht një letër nga burgu e Spartak Ngjelës në mars të vitit ’86 për kreun e partisë Ramiz Alia dhe Foto Çamin, asokohe sekretar i Komitetit Qendror për ideologjinë dhe propagandën, ka vënë në lëvizje strukturat më të rëndësishme të regjimit.
 8. Arashizahn Reply
  Dec 01,  · Për këtë roman Shehu është shpallur fitues i çmimit “At Zef Pllumi” Po këtë vit juria e Panairit të Librit Fier e nderoi me çmimin “Autor i Vitit” Është hera e dytë që shkrimtari Bashkim Shehu, përzgjidhet për të konkurruar në këtë garë letrare ndërballkanike.
 9. Milar Reply
  Në faqen zyrtare të Qeverisë së Malit të Zi, konfirmohet se kryeministri Dushko Markoviq është takuar të dielën në Shkodër me homologun e tij nga Kosova, Isa Mustafa. Takimi, thuhet se është realizuar me nismën e Mustafës. “Bashkëbiseduesit gjatë dialogut miqësor kanë shqyrtuar çështjet aktuale bilaterale dhe u pajtuan që në periudhën e ardhshme ti [ ].
https://curdlesusacmegajurelafuchtidis.co/poranleotrolalre/sing-louder-little-river-brusa-hoegre-lilla-bjoern-json-lindh-rhapsody-of-sweden-cd-album.php